BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

sing me to sleep

Man vis dar keista, kai vidury giedros nakties pradeda iš nieko lyti ir viskas plaukia upeliais. Pasroviui slystama namo, o kojos jau seniai šlapios, pilnatis rodo kelią, o akys mažai ką temato, lietus žiemoje per daug nederantis svečias. Sąžinės balsas vis dar su manimi kalbasi, tęsia savo tylų ir įkyrų monologą, kol aš stengiuosi jo negirdėti ir mintyse dainuoju seną Placebo dainą pritardama priedainiui su žodžiais where is my mind, nors viskas jau seniai aišku. Ir šitaip Penktadieniais grįžta namo: aš, ji, sąžinė ir upelis paskandinęs mano pėdas gražiuose, bet per daug nekokybiškuose batuose, kai ledas blizga ir viskas iki ryto šviesų nurimsta.

Įprastomis blaiviomis naktimis nemiga tęsiasi ir aš iš Charlio pasiskolinau ,,Asleep‘‘ dainą vietoj lopšinės, kuri padeda daug geriau nei tos violetinės, keistai kvepiančios tabletės. Vėl pradėjau sapnuoti, kad šoku nuo kažkokio Lietuvoje neegzistuojančio dangoraižio, o apačioje mane sugauti bando pradinės laikų suolo draugas, kurio nemačiau jau gal kokius šešerius ar septynerius metus. Po to per pirmas rusų pamokas girdžiu vien tik sing me to sleep, I don‘t want to wake up, ir skaičiuoju sekundes, tiksinčias rožiniame kabineto laikrodyje. Deja, jos niekada niekur neskuba, nors didžioji rodyklė ir bando prisivyti.

Kai tau šešiolika ir fotografas penktą kartą bando tave įamžinti nuotraukoje rimtu ir nesišypsančiu veidu, po dviejų metų su trupučiu tos pačios rimtos tavęs jau niekas nebeatpažįsta ir kasininkė keliauja žvilgsniu nuo paso iki veido, nuo paso iki veido. Sausis jau spėjo įpusėti, o Vasario norisi mažiausiai. Geriu arbatą, mintyse konspektuojuosi visą istorijos vadovėlį, nes nieko jau nebepadarysi. Tuo metu sužinau, kad Brandon Flowers močiutė kilusi iš Vilniaus ir galvoju, kad mielai visus kontrolinius apie karus išmainyčiau į grupių/atlikėjų biografijas. Tai kažkodėl įsimena ir domina daug labiau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “sing me to sleep”

 1.   Sielos seses ;* rašo:

  man patiko ;] nebanalu, nėra paprasta ir šiaip malonu skaityti ;)

 2.   Dafnė. rašo:

  Patinka minčių šokinėjimas. Bet viskas siejasi. Lyg siūlas, kuriame mes surišame mazgelius. Bet juk vis vien, tai siūlas. Taip ir Tavo mintys.. Patiko

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3.   Raminta rašo:

  http://ramintina.blogas.lt/autointerviu-su-raminta-ir-simbolinis-apdovanojimas-1555.html
  Užeik į šitą. Esi verta Stylish blogo vardo. :)

 4.   deathblow rašo:

  Where is my mind sukūrė ne Placebo, o The Pixies, pastarųjų variantas man labiau patinka.

 5.   vynousmirth rašo:

  Raminta, labai ačiū, bet nežinau ar šią misiją pratęsiu. ;)
  Deathblow, taip, tikriausiai reikėjo parašyti, jog tai coveris. Nors šią dainą perdainavo tokia galybė žmonių, kad kartais sunku prisiminti, kas ir kaip nuo ko prasidėjo.

 6.   Emdžė rašo:

  man taip pat labai patiko, šauni skaityt ;)

 7.   arbatajuodoji rašo:

  Labai gražiai parašei. Kažkaip labai artima:)

 8.   inas rašo:

  Man patinka tavo blogas ir perduodu tau Stylish blog titulą. Kviečiu užeiti į mano tinklaraštį, susipažinti su taisyklėmis. :)

Rašyk komentarą