BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Non, Je ne regrette rien

Prisistūmiau lovą prie lango, ant baltos antklodės atsisipindi gatvės šviesa, šampanu ir ne man skirtais sveikinimais užpildyta galva ant palangės, dainuoja Edith Piaf, kartais ramūs Penktadieniai yra gražūs.

Pastaruoju metu žiūrėjau: ,,La Bamba”, ,,La vie en rose“. Skaičiau: Aną, Balį Sruogą, Kamiu. Viskas yra gerai, tik kažkodėl mane traukia prancūzai, lyriškos dainos, žydų istorijos ir avietiniai ,,Bifi‘‘ jogurtai. O ,,La vie en rose” vieną Šeštadienį leido verkti ir nežinoti ar viskas dėl jo ar dėl dramatiško filmo siužeto.

Kartais pasišalinti iš matematikos yra naudinga, ir eiti rytinėmis gatvėmis su šokoladinėmis bandelėmis kuprinėje, ir sutikti žmogų, kuris visiškai netikėtai sveikinasi, ir jaustis, kaip trylikos, kai patinkantis vaikinas rodo dėmesį, palydi, o tu pasukusi už kampo tik šypsaisi, šypsaisi, šypsaisi. Ir viskas taip kvaila, taip vaikiška, taip gera.

Bet neveiksminga.

Rytoj mamos gimtadienis, nupirkau jai didžiulę gėlę rožiniame vazone, dovanų kuponą ir mylimiausių saldainių su likerio įdaru. Trykšte trykštu originalumu, kaip tas gražus geizeris kažkurioje Amerikos valstijoje apie kurį tiek daug pasakojo geografijos mokytojas, kuris klausosi Metallicos ir geria vyną kapinėse.

Truputį sninga, bet ne tiek, kad ant pilkos žemės kas nors matytųsi, o Edith nuostabiai nuostabiai dainuoja. Rytojus pagaliau leis ilgiau pamiegoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Non, Je ne regrette rien”

 1.   transmission rašo:

  non, je ne regrette rien…. Je souhaite que je pourrais dire le même :)

 2.   inas rašo:

  Nostalgiška, bet jauku pas tave, tikriausiai - prancūziškai… :)

 3.   Žalios Mėtos rašo:

  Edith Piaf… Nors nemoku prancūzų k.,bet jos dainos vis tiek mane žavi :)

 4.   Raminta rašo:

  Nuostabu. Ir įrašas, ir Piaf. :)

 5.   hada rašo:

  Yup yup, jauku.. :)

 6.   rednails rašo:

  nieko sau geografijos mokytojas :)

 7.   VenusOfAir rašo:

  labai grazios mintys:) pacios paprasciausios dienos yra pacios geriausios:)

Rašyk komentarą