BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie

Mažų miestelių kapinės žiemą- savaip gražios. Ypatingai šešioliktą nulis nulis, kai netikėtai nušvitusi saulė ima leistis ir dangus pasidaro geltonas. Kai paskutiniai spinduliai nušviečia kryžius ir siaurus takelius, o nuo šlaito ir varganų partizanų paminklų pakalnėje gamta atsiveria visu gražumu ir baltame fone teka juoda patvinusi Dubysa. Per Vėlines čia netikėtai atrandama romantika, kai viskas gerai pažįstama, bet kaskart regisi vis kitaip, dažniausiai klaidingai.

O šiandien gėris slypi paprastume-rašau magnetais ant šaldytuvo, kol katinas bučiuoja savo atvaizdą veidrodyje. Vis dar sunku pabusti iš savaitgalio ritmo, vis dar skauda kojas, rankas ir viską, ką puošia  įvairių formų mėlynės. Plaukia, kaip debesys. Man sunku suprasti Miliauskaitę per aštuntas analizės pamokas ir eiti namo tuščiais šaligatviais, nors visur pilna žmonių. Bus, kaip bus-lengviausia pasakyti, o aš iš tiesų nežinau ko noriu ir visai nesistengiu dėl tavęs, dėl savęs, dėl mūsų. Tik jaučiu didžiulę neapykantą rytams, kai reikia lipti iš šiltos lovos, o kambario temperatūra žema žema, pašiurpusiai odai regisi minusinė. Nežinia kiek laiko praleidžiu prie istorijos ir matematikos vadovėlių, bet vis tiek nieko neišmokstu. O jei ir išmokstu, tai greitai užmirštu ir viskas kartojasi.

Kas iš  to?- autobuse klausia Bix’ai, o man atrodo, kad visai nieko. Kažkas mylimiausioje kavinėje išdaužė langus, bet bananiniai pyragėliai ne dėl to pabrango. Man liepė švęsti ateinantį gimtadienį, nes aš net aštuonioliktojo normaliai nesurengiau, tik kažkur su kažkuo išgėriau ir gavau daug rožių, kurias dar laikiau tris mėnesius, nors sakė, kad tai pritraukia nelaimes. O dabar klausausi Atikos vien dėl dainos pavadinimo, kuris skelbia, jog mes laimingi, tik to nežinom. O visko dar tiek daug, tiek daug, jog pabaigos vis nesimato.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “apie”

 1.   moksliukesdienorastis rašo:

  Skaitant man pasirodė, kad tu, kaip ir aš, norėtum užmigti žiemos miegu ir pramiegoti iki pavasario…

 2.   sadness1994 rašo:

  Man tai visada kažkaip kapinės gražios…Jos mane kažkaip traukia…

 3.   Diman rašo:

  Pabaiga gali būti arčiau, negu tu galvoji. “Prisimink apie mirtį” (c).

 4.   vynousmirth rašo:

  Apie mirtį galvoti visai nenoriu. To ir betrūko, kad imčiau jaudintis dėl to, jog galbūt ryt poryt mane partenks autobusas.
  Gal aš dabar ir pesimistiškai nusiteikusi, bet dar toli gražu ne taip.

Rašyk komentarą