BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

you are the Dancing Queen, young and sweet, only seventeen

Kol azijiečiai viską darė atvirkščiai ir šiomis dienomis šventė naujuosius metus aš sužinojau, jog galiu gan gerai susikalbėti su ispanais jų gimtąja kalba ir kad kilogramai patys mane palieka versdami smukti mylimiausius džinsus, kuriems nuo šiol reikia diržo. Mama galvoja, kad  įsimylėjau, arba, kad jaučiu stresą ir baimę dėl artėjančių egzaminų ir visų stojimų nežinia kur, o man atrodo, kad jaudinuosi dėl visko išskyrus tai, ką ji įvardino. Miegas, miegas, miegas. Regis atsigriebiu už visas nemigas pačiu netinkamiausiu dienos metu, nes kitaip jau nebeišeina, nesuvaldau savęs ir visko visko.

O dar Abba su savo šokių karaliene, kuri be abejo yra pati pati mylimiausia autobusų ir gimnazijų valgyklų daina, skamba galvoje ir neleidžia susikaupti per lietuvių bandomąjį egzaminą, kai visi uniformuoti tvarkingai susodinami aktų salėje ir dėmesį labiau kreipia į naujas grindis, nei kad į juodraščio ar švarraščio lapus. Kiek šokių karalienių per visą šimtmetį sukosi šioje salėje? Man atrodo, kad parašiau patį nevykėliškiausią rašinį kokį tik galėjau, o ir lauke taip gražiai, tyliai, elegantiškai snigo… Visi kalti, tik ne aš.

Namuose dabar plius minus penki laipsniai ir aš vaikštau iš kambario į kambarį paskui save vilkdama antklodžių vaivorykštes, kurios vienintelės teikia šilumą šiais sunkiais nesusipratimų laikais, kai nieko nėra šalia, o aš nemoku sutaisyti to, kas sugedo. Vonioje praleidau dvi valandas savo gyvenimo ir baigiau skaityti ,,mergaitę su apelsinais‘‘, kurią radau po lova ir labai labai mėgau, kai buvau žemesnėse klasėse. Tai kas, jog Alma littera rašo 10+. Aš žinau, kad meluoja. Viena žila bibliotekininkė vis kartodavo, jog šios serijos knygos yra pačios pačiausios, pačios įdomiausios.

O po dviejų savaičių bus šimtadienis ir aš visus juokinsiu toje pačioje salėje dainuodama kažką negražaus apie savo pamainą. Leisimės į paskutinį skrydį, kuriame būsime stiuardesėmis ir lakūnais, o tai sako, jog man vis dar reikia į kostiumų nuomą, ir ten, kur iš pabaisų padaro gražuoles-šokių karalienes, nors jau ir nebe seventeen, bet vis dar young ir gal truputį kartais sweet.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “you are the Dancing Queen, young and sweet, only seventeen”

  1.   rednails rašo:

    pastaruoju metu gyvenu beveik identiškomis nuotaikomis ;) tik mūsų šokių karalienių vakaras jau šiandien, po keleto valandų.

  2.   Raminta rašo:

    Kaip pažįstama… Skaitant net šurpuliukai bėgiojo per kūną… O ir liūdna kažkaip… Nuostabiai sudėliotas tekstas.

  3.   Emdžė rašo:

    Labai patiko minčių šokinėjimą, ir vis gi lieku mažumėlę apsvaigus. Tik gaila, kad rodos nė į vieną klausimą atsakymo aš ir neturiu :s

Rašyk komentarą