BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viena, dvi, trys dienos.

O mes žadėjome važiuoti į Trakus tą dieną, kai gausiai snigo ir kelias buvo sunkiai pravažiuojamas. Galvojome aplankyti senas vietas, dar senesnius draugus ir sniegu užklotas ežero pakrantes. Galbūt todėl, kad čia man vėl devyneri, čia aš su tėčiu pirmą kartą minu vandens dviratį, man sunku, bet vis nenustoju šypsotis. Tokia graži diena, tokia saulėta ir pilis visa tokia paslaptinga. Ten toli, kur baigiasi tiltas, bekojis vyras groja gitara ir tolimoje ateityje gauna iš manęs dešimt litų. Jo šypsena nuostabi, muzika- be galo lyriška, puikiai atitinkanti tos dienos nuotaiką. Giedrą vasaros vakarą nepaleidžiu šiltos rankos, o kartu galvoju , kad šis nepažįstamasis galbūt ne toks laimingas.

Bet ką aš suprantu apie kitų laimes ir nelaimes.

Dabartinį Penktadienį geriu vyną su amžina drauge, nevalgau šokolado ir prikalbu daug daug visko, po to galvoju, kaip gerai, jog vis dar yra kažkas, kas išklauso. Šeštadienį patogiai susergu, visą dieną žiūriu filmus, skirtus, kaip jie patys sako-visai šeimai, ir nieko nevalgau, neišlipu iš lovos, nes ten šilta ir gera, o namai tokie šalti ir tušti, kad girdisi neaiškaus garso aidas. Vakare grįžta tėtis ir mano spintoje slepia mamai skirtas dovanas. Po to ateina mama ir klausia ar jis pas mane netyčia ko nors nepalikęs. Tikrai, netyčia.

Sekmadienį blogai miegu, anksti keliuosi ir beieškodama ką apsirengti pasimatuoju kone visus spintoje esančius drabužius. Po to galvoju, kiek visokio nedėvimo šlamšto čia esama. Didysis kambarys vis dar tuščias, man niekas nesuveikia tikros kvepiančios eglės, o langai užpustyti, sode galėčiau paskęsti. Let it snow, let it snow, kažkas klausosi Franko Sinatros, o man reikia mokytis. Skaityti ir dėtis į galvą visas datas nuo 81 iki 139 puslapio, nevalgyti šokolado ir žinoti tai, jog iš Sekmadienių retai išeina kas nors gero. Galiausiai tris dienas sutalpinti į tris pastraipas ir važiuoti į kaimą, kuriame nėra ryšio, tik daug miškų ir nelegaliai kertamų eglių. 

Let it snow, let it snow. Jei vis dar maža.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Viena, dvi, trys dienos.”

 1.   inas rašo:

  Man sekmadieniai nuo pietų virsta depresijos valandomis, nes rytojus būna darbo diena… Tačiau šiandien - kitaip. Nežinau ar, kad artėja Kalėdos ar,kad seniai darbo beturėjau ir mielai rytoj eisiu dirbt. :)
  Su artėjančiom Šventėm, Tave. :)

 2.   rednails rašo:

  kaip man patinka, kai svetaine vadina didziuoju kambariu :) as ir pati taip nejuciom darau :)

 3.   vynousmirth rašo:

  inai, ačiū! tave taip pat su artėjančiom ;)
  rednails, va tik dabar po tavo komentaro supratau, ką parašiau;) mano tėtis svetainę nuolatos vadina didžiuoju kambariu, o mama visada jį taiso. Regis visa tai, taip pat nejučiom, persimetė ir man.

 4.   manoVardasAfganistanas rašo:

  Prikaustė. Ir nuteikė taip šventiškai/ sniegingai/ šiltai/ jaukiai/ žvarbiai/ saugiai/ ir dar kartą jaukiai.

Rašyk komentarą