BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pusė trijų (ne)naujų

Šventinis pamišimas, tapęs visišku chaosu, išnyko kartu su byrančia egle, kuri taip ir nesulaukė Sausio šeštosios. Likusias atostogas galima praleisti pižamoje miegant iki šeštos valandos vakaro, skaitant iki aštuntos ryto. Pagaliau man negaila laiko, nes per vieną savaitę sugebėjau išbarstyti save visur, kur tik galėjau, tad dabar dienos su savimi negali būti nurašytos, kaip vėjais paleistas laikas. Taip, taip. Savyje galima padaryti praėjusių metų analizę ir prisiminti pavasarį, truputį vasaros ir lašą rudens, kas buvo gera ir tik gera, jog visus dvylika mėnesių vien dėl jų gali pavadinti vykusiais. Bent tiek, per daug nesismulkinant.

Mes dabar visos snieguolės, nes lauke ,,nors su vežimu vežk‘‘,tiek sniego. Skirtingi žmonių norai ir rašteliai miesto eglėje, kuriuose prašoma tik nakties su Džoniu Deppu ir kad Murkis pagaliau grįžtų namo. Pensininkės  fotografuojasi prie prakartėlių, o vietinių kioskelių savininkai nepilną karšto vyno puodelį parduoda už tiek, kad beveik išeitų butelis ,,sangrios‘‘. Tuo tarpu kažkas sėdi ir rašo straipsnius apie tai, kaip kokia nors žvaigždutė pastorėjo dviem gramais ir kaip daug apie moterų seksualumą gali pasakyti jų dantų šepetėliai. Dabar bet kas gali būti žurnalistais ir psichologais, velniop tuos diplomus.

O rytoj bus laikas pradėti ieškotis buto, nes trys snieguolės Šeštadienio rytą neturės kur išsimiegoti. Svetimas miestas negausus draugais, giminėmis ir net draugų draugais, tad pagalbos rankos niekas neišties. Dar ir dar kartą mašinoje miegoti nesinori, net jei ir viskas kartojasi. Nors, pagal tradiciją ir kvailus vidurnakčio norus, turėtų prasidėti iš naujo.

Ir šiuo metu girdimiausia frazė yra ta, jog vėl ir vėl nepavyks nuvalyti kelių, kad druska jau išbarstyta, kad naktį, rytą ir dieną snigs, bus plikledis. Reiškia sniego kalnai, kieme ir visur, vis didės ir didės, ir taip toliau tęsis mūsų sniego dienos. Nei trupučio nenaujos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “pusė trijų (ne)naujų”

  1.   falsus rašo:

    Buvau pasiilgęs. Smagu, Falsus sako, kad patiko. :]

  2.   vynousmirth rašo:

    ;) ačiū.

Rašyk komentarą