BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

labai balta drobulė

,,Elena, tau padovanosiu kojines. Tu nesi tvarkinga, tu kreivai užmauni kojines, siūlė nusisukusi, numauk jas, numauk. Aš pats užmausiu nupirktąsias. Stangriai. Elena, man patinka kartoti tavo vardą. Prancūziško valso tempu. Ele na Ele na Ele na Ele na.

Noriu vėl bučiuoti tave. Išmintingai.Tik į lūpas, tik į lūpas. Aš nubrėšiu magiškąja kreida Tristano ir Izoldos kardą ant tavo kaklo. Žemiau kaklo tavęs nebučiuosiu. Tik tik, tik tik. Dėkui Dievui, jau nebešąla rankų ir kojų pirštai. Ele na Ele na Ele na Ele na a. Štai ir mano hotelis.‘‘

Ir dar, ir dar, dar. Per lietuvių pamokas nieko neveikiu, nurašinėju Škėmos citatas į sąsiuvinį, kurios virsta ilgomis pastraipomis. Žiūriu pro langą-sninga. Kiek galima? Ir taip sunku pasiekti namus, garažą. Eini ir dūsauji: ak, džinsai sušlapo, ak, mano batai per trumpi, ak, kaip šalta. 

Dvi dienos, dar tik dvi dienos.

Prisitaikyk.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “labai balta drobulė”

  1.   male rašo:

    Patinka man Balta Drobule :)

  2.   žalios mėtos rašo:

    Mes kaip tik ją baigėm nagrinėt. Ir nepaisant to,kad mano namų darbų interpretacijas prieš visą grupę mokytoja įvertino tokiomis frazėmis, kaip “džiaugtumėtės, kad turit tokią klasiokę, kuri taip parašyti, pasakyti sugeba,ir jūs turit galimybę jos pasiklausyti”,mane šis kūrinys, kaip nagrinėjimo objektas,kiek užkniso. O ir skaityt,kad įsimintum ir suprastum,reikėjo bemaž 2 k. Tik tiek gerai,kad kaip paprasta knyga ji įdomi.

Rašyk komentarą