BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Josephine, Josephine

Kažkada buvo laikai, kai klausiausi Reamonn ir norėjau būti mergina vardu Džozefina. Tada tas vardas man buvo pats gražiausias, o ir pati daina visa tokia graži, romantiška. Šiandien išgirdau ją autobuse ir galvojau kiek daug kartais duoda senos dainos, atsinešdamos su savimi praeitį, kurią priimi arba ne, nors dažniausiai ir nėra labai plačių pasirinkimų galimybių. Tiesą sakant jų išvis nėra.

Iš vienos tamsios lentynos iškritęs ir man į rankas netyčia pakliuvęs Anos Frank dienoraštis antrą naktį neleidžia miegoti, nes šviesiuoju paros metu retai belieka laiko skaitymui. Laukiu paskutiniųjų knygos puslapių ir jos mirties likus kelioms dienoms iki išsivadavimo iš koncentracijos stovyklos, nes tada būna įdomiausia, nes man patinka nelaimingos pabaigos, nes rudeniui jos labai tinka. Tiek asmeninės, tiek svetimos, tiek išgalvotos. Visokios.

Kava baigėsi, o netikėtas skambutis surijo daug laiko. Prieš valandą sėdėjau ant sofos ir žiūrėdama kažkur į nieką liepiau sau eiti mokytis taip, kaip įmanoma sau ką nors liepti. Bet, bet, taip ir nenuėjau. Liublino unijos su visais kryžiuočiais ir kalavijuočiais toliau pasiliko savo nespalvotoje senovėje (kai apie ją galvoju viskas regisi be spalvų, kaip tose senose nuotraukose) ir man pasidarė gėda, kad apie visa tai jau mokė kažkada seniai seniai, o mano galvoje pasiliko tik viso to nuotrupos, mažyčiai gabalėliai su barzdotais Skalmantais priešakyje ir gražiomis Džozefinomis praeityje, kurios su tuo neturi nieko bendro.

Ak, mano kambarys lyg šarvojimo salė, lyg šokių parketas, lyg didžiulė erdvė tuščiu viduriu. Per didelis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Josephine, Josephine”

 1.   SiGiSII rašo:

  Ak, Josephine. Nuostabi daina.

 2.   Raminta rašo:

  Kaip man patinka tavo rašymo stilius! :)

 3.   heyangele rašo:

  “nes man patinka nelaimingos pabaigos, nes rudeniui jos labai tinka” - taip taip

  ir dar paskutiniai du sakiniai

  moki rašyti

 4.   VenusOfAir rašo:

  Per dideliu kambariu nebuna:) Reikia tik daug spalvotu pagalveliu ant kuriu taip malonu sedeti;)

Rašyk komentarą