BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ir Trečiadienio nebeliko

Plaukiojant tarp pamokų ir nuotraukų darymo vinvietėms, visą dieną svajojant apie šiltą lovą, miegą. Man dovanoja ,,meilę ir šešėlius”, o aš galvoju, kad taip ir neradau Hemingvėjaus, kad jau tuoj Kalėdos, kad valgykloj nuolatos skamba ,,dar savaitė iki naujų“, kad baigėsi mano kenzo su vieniša aguona ir aš nežinau kuo kvepėsiu rytoj.

Grįžau namo ir išmiegojau penkias valandas, išgėriau kavos, suvalgiau du saldainius, pažiūrėjau vieną seną ,,draugų” seriją, tada prisiminiau, kad reikia daug ką išmokti, parašyti rašinį apie tai, kad gyvenimas yra gražus ir jokiu būdu to nepaneigti, nesvarbu kokią nuomonę savy turėtum. O dar prancūzų revoliucija, matematika. Lietuvių kalbos kabinete mano protingas suolas prie lango rašo: ,,einam vyno, E”. Permatomos sienos, visur permatomos sienos.

Vidury savo šokių parketo sklaidžiau senus popierius, sąsiuvinius ir nebaigtus piešti pradinių klasių draugų portretus, kol atradau kažką, kas vertė daug juoktis, ką prieš aštuonerius metus rašė mano niekada nebuvusi mergaitiškai daili rašysena.

Ir galvojau, jog yra gerai, kad panašūs dalykai kažkokiu būdu užsiliko iki šių dienų, nes kartais visai gera paskaityti ir truputį bijoti, kad tų laikų jau nebeprisimeni.

Kaip dabar norėčiau žiemiškai pasivaikščioti, bent šiek tiek sulėtinti kažkur taip skubantį laiką. Ir kaip vis dar norėčiau naiviai įsivaizduoti, kad galiu kažką parašyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “ir Trečiadienio nebeliko”

 1.   G. K. rašo:

  Dude, niekas per daug nepasikeičia net kai atsiduri Universitete…

 2.   mk rašo:

  ir aš sakau, einam vyno,E
  nes kenzo skaniai kvepia,
  nes penktadienis,
  nes tu gražiai, liūdnai rašai.

 3.   vynousmirth rašo:

  ;) Rytoj. Rytoj turėčiau atvažiuoti.

 4.   inas rašo:

  Šiandien jau galima žiemiškai pasivaikščioti. Na, gal dar nedaug, nelabai, bet nors truputį galima… :)

Rašyk komentarą