BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ilgai/trumpai

Praėjusių laikų hitai skamba virtuvėje, kai pjaustau sultingą ananasą iš ilgų ir vingiuotų maximos lentynų. Vilkiu pižamą su spalvotais drugeliais, nes mama gan dažnai užmiršta kokio amžiaus yra jos dukra, perka panašius dalykus ir trykšdama begaliniu entuziazmu svaidosi itin aukštomis gaidelėmis: spėėėk kąąą tau turiuuu? Jei būsi gera dukra, išvyniojusi dovaną sugebėsi maloniai nustebti.

Galų gale nusprendžiau laikyti tik tris egzaminus kartu su mokyklinio lygio geografija rezerve. Galbūt man jos prireiks. Gal, gal. Nors iš tiesų noro nėra niekam. Devintoje klasėje gražiai svajojau, kaip baigiu mokyklą ir visa laiminga vykstu kur nors savanoriauti… Deja, mano noras vis dar gyvas, minta trejų metų nuogirdomis ir svetimais gyvenimais.

Manau, jog Kalėdų proga pasidovanosiu sau amžiną piešinį ir paslėpsiu vaikystės randą ant dešiniosios kojos. Mažai laiko ir daug vargo sugalvojant ko būtent noriu ir kaip tinkamai viską realizuoti, kad po to nesigailėčiau ir nenorėčiau susigrąžinti randelio. O ir įkvėpėjų visas būrys. Su šviežiais riešais, pečiais ir nugaromis. Aš-bejėgė.

Ir dabar visi žili, šalnų nuspalvinti. Neįprastai šaltą dieną, ilgai klaidžiojant po miestą-keistai nešalta. Turiu parankę, vaikišką kepurę ir romantiškai nusiteikusius smegenų pusrutulius, kurie pagaliau sutaria nors vienu klausimu. Ir visai nesvarbu, kad miesto eglė atrodo tragiškai nevykusi, kad dovanų pripirkau vien sau ir neįtikinau mamos nusipirkti geriausio žmogaus draugo, kurį su didžiuliu malonumu galėčiau vedžioti po baltą parką ir pro ledu pasidengusį tvenkinį šalia namų. Kartais yra gerai taip, kaip yra. Kartais.

,,Pasimylėk su manimi penkis kartus ir aš tau grąžinsiu tavo automobilį‘‘-septintos valandos žinių aktualijos nebestebina.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “ilgai/trumpai”

 1.   deathblow rašo:

  na va, po ilgesnio laiko parašei gerą įrašą (aišku, tai tik mano nuomonė).

 2.   M rašo:

  patiko ;]
  ir dėl eglės tai pritariu, ji labai nekokia, labai labai nekokia ;]

 3.   vynousmirth rašo:

  Įdomu, kaip tu gali man pritarti nežinodama(-as) apie kokio miesto eglę kalbu.

 4.   dreamgirl rašo:

  idomiai rasai, ypac pabaiga patiko:), siandien istiesu sunku net tokiais dalykais stebinti…:(

 5.   sviestuvai rašo:

  super :)

 6.   inas rašo:

  Netoli mano namų yra eglė, mėlynos šviesos, raudona žvaigždė (kaip senais laikais), bet nuostabu tai,kad jos šakos nusvirę nuo tokio visai neskurdaus sniego sluoksnio, o man tai atperka joje visa kita… :)
  Gražus tavo įrašas, labai patiko. :)

 7.   vynousmirth rašo:

  Piešiasi gražus vaizdas;) mūsiškė be jokios žvaigždės, su keliais raudonais burbulais ir keistai žaliai blyksinčia girlianda. Nors, kiek teko girdėti, pinigų iš miesto biudžeto šitam reikalui buvo skirta ne taip ir mažai.

 8.   falsus rašo:

  Visad lengvai ir gražiai išreiški mintis…
  Kalbant apie Kalėdų dovanas, būtų įdomu sužinoti kaip atrodo tas “amžinasis piešinys”?
  Pats sau nutariau padovanoti 100 gramų ramybės ir tiek pat vietos apmąstymams…

 9.   vynousmirth rašo:

  Kol kas jis dar niekaip neatrodo;) Antradienį, viename salone, turiu vizitą pas pažįstamą žmogų, kuris man jį ir nupaišys. Labai tikiuosi, kad iki tos dienos man kas nors prisisapnuos ir aš galų gale žinosiu ko iš tiesų ant savęs noriu.
  Žinoma, jei tik neapsigalvosiu.
  O tavo dovanos labai dvasiškos, retos dabartyje. Aš tuo tarpu savas spragas užpildau, kaip dauguma-materialiai. Su mielomis smulkmenomis ir spalvotais dovanų popieriais. Ir nežinau, manau, kad to kartais taip pat reikia, visgi turi būti kažkoks vidurys tarp visko.

Rašyk komentarą